Το πρόγραμμα της ΑΕΚ έως το τέλος του Πρωταθλήματος

139

Στις 5 Μαΐου το τελευταίο ματς. Στις 17 Φεβρουαρίου το ντέρμπι με τον ΟΣΦΠ

Η διοργανώτρια Αρχή  ενέκρινε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος έως το τέλος του. Το πρόγραμμα εγκρίθηκε στο ΔΣ της Παρασκευής και σήμερα ανακοινώθηκε μέσω της ιστοσελίδας της.

Για την 21η αγωνιστική η ΑΕΚ αντιμετωπίζει στο Καραϊσκάκη στις 17 Φεβρουαρίου στις 19:30 τον Ολυμπιακό.

Στις 23/2 υποδέχεται τον Απόλλωνα και στις 2 Μαρτίου ανεβαίνει στη Θεσσαλονίκη για να παίξει με τον Άρη. Στις 9 Μαρτίου ως γηπεδούχος παίξει με τον Παναθηναϊκό και στις 17/3 δοκιμάζεται στο Περιστέρι απέναντι στον Ατρόμητο.

Την τελευταία μέρα του Μάρτη υποδέχεται τον Παναιτωλικό και στις 7 Απριλίου παίζει με την Ξάνθη εκτός έδρας. Στις 14/4 ακολουθεί ακόμα ένα εκτός έδρας αυτή τη φορά με τη Λαμία και στις 21 υποδέχεται τη Λάρισα. Το πρωτάθλημα ολοκληρώνεται για την ΑΕΚ στις 5 Μαΐου όταν και αντιμετωπίζει εκτός τον Λεβαδειακό.

Αναλυτικά:

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής      

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/02/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/02/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 15:00 Α.Ε.Λ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ AEL FC ARENA NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 18:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/02/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/02/2019 19:30 Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 16:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Ο.Α.Κ.Α. NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – Α.Ε.Λ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA

ΔΕΥΤΕΡΑ 25/02/2019 17:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/02/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019 19:00 ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 15:00 Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Λ.  ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 04/03/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019 16:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019 17:15 Α.Ε.Λ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α. NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Ο.Φ.Η.  «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ * ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ

* ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Σε περίπτωση που η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ προκριθεί στην επόμενη φάση του EUROPA LEAGUE (φάση των 16), ο αγώνας ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ενδέχεται να διεξαχθεί τη Δευτέρα 11.03.2019, με παράλληλη κάλυψη των τηλεοπτικών ζωνών της Κυριακής 10.03.2019.

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 15:00 Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Κ.  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/03/2019 19:00 ΑΡΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 19:30 Α.Ε.Λ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ AEL FC ARENA NOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 16:00 ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 17:15 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  Ο.Α.Κ.Α. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.  ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 01/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 17:15 Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 16:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 08/04/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 Α.Ε.Λ. – Π.Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – Α.Ε.Κ.  Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η. Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Α.Ε.Κ. – Α.Ε.Λ.  Ο.Α.Κ.Α. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ  ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 Α.Ε.Λ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΡΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA